Zadbajmy o felgi w naszych pojazdach - Enerbat


Zadbajmy o felgi w naszych pojazdach

Zadbajmy o felgi w naszych pojazdach. Zgodzicie się, że czyszczenie felg nie należy do najbardziej lubianych czynności wykonywanych przez posiadaczy samochodów. Jak na złość to właśnie koła, a tym samym felgi brudzą się najbardziej. Samochód wtedy nie prezentuje się tak, jakbyśmy tego chcieli. Dlatego warto zaopatrzyć się w dobry preparat, który sprawi, że czyszczenie felg będzie proste, łatwe i przyjemne.

Warto zainteresować się tematem czyszczenia felg w szczególności po zimie. Po tym okresie na felgach osadził się nie tylko pył hamulcowy, ale również sól drogowa, czy też błoto. Te czynniki jak można się domyślić nie wpływają pozytywnie na aluminiowe felgi naszych pojazdów. Co więcej, gdy odpowiednio o nie nie zadbamy oraz nie zakonserwujemy ich za pomocą dedykowanych preparatów znacznie szybciej mogą one ulec zniszczeniu. W takim przypadku ich wygląd nie będzie zwalać z nóg.

Zatem co możemy zrobić, by odpowiednio zadbać o felgi w naszych pojazdach? Z pewnością przydadzą się Wam takie preparaty, jak środek do czyszczenia felg, czy też pasta do polerowania.

Środek do czyszczenia felg

Preparat ten posiada skoncentrowaną formułę. Dzięki temu skutecznie rozpuszcza smary, pozostałości pyłu hamulcowego, czy też różnego rodzaju tłuszcze. W jego składzie nie znajdziecie fosforanów, rozpuszczalników, czy kwasów. Sprawia to, że jest w pełni bezpieczny dla wszystkich powierzchni.

Pasta do polerowania

Produkt ten idealnie nadaje się do polerowania elementów chromowanych i aluminiowych. Co więcej, za jego sprawą będziecie mogli cieszyć się idealnie lustrzanym połyskiem pastowanej powierzchni. Pasta do polerowania sprawi również, że znikną drobne rysy, zmatowienia oraz  przebarwienia. Środek w swoim składzie posiada dodatki woskowe, dzięki temu zapobiega powstawaniu korozji.

Mamy nadzieję, że nasze rady weźmiecie głęboko do serca i zadbacie o felgi w swoich pojazdach. Każdy z nas chciałby, by jego pojazd prezentował się okazale pod każdym względem. Zadbane felgi z pewnością w tym pomogą. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi produktami z naszej oferty.

Zespół Enerbat

Zadbajmy o felgi w naszych pojazdach

Źródło 

Źródło zdjęcia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.