SERWIS AKUMULATORÓW

Uzyskaj pomoc dla swojego samochodu

Serwis akumulatorów Poznań | enerbat.eu

Serwis akumulatorów – Poznań

 

Masz problem z odpalaniem samochodu po dłuższym czasie postoju lub, gdy na dworze jest coraz zimniej?
Nasz serwis akumulatorów Poznań ENERBAT wykonuje bezpłatny przegląd stanu technicznego twojego akumulatora. Jeżeli zajdzie potrzeba wymiany uszkodzonej baterii, pomożemy dopasować Ci odpowiedni akumulator do Twojego pojazdu. W naszej ofercie znajdują się akumulatory takich marek jak VARTA, CENTRA czy BOSCH.

Warto zadbać o stan techniczny swojego akumulatora, zwłaszcza zimą, gdy temperatury spadają poniżej 0°C. Jego pojemność kurczy się i gdy jest mocno wyeksploatowany, jego moc może nie wystarczyć do normalnego użytkowania pojazdu.

 

Czy mój akumulator jest sprawny? – Serwis akumulatorów Poznań

 

Nasz serwis akumulatorów w Poznaniu sprawdzi najpierw pojemność Twojego akumulatora, jego ogólny stan techniczny oraz prąd ładujący z alternatora. Wykluczymy dzięki temu problemy związane z kończącymi się szczotkami w alternatorze. Częstą przyczyną ciągłego rozładowania akumulatora nie jest jego zły stan techniczny, a zbyt mały prąd ładujący. Serwis akumulatorów Poznań ENERBAT zdiagnozuje usterkę oraz posłuży fachową radą dotyczącą dalszego postępowania oraz eksploatacji.

 

Gdzie znajdę pomoc? – Serwis akumulatorów Poznań

 

Nasz serwis akumulatorów znajduje się w Poznaniu, przy ul. Kopczyńskiego 2A. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 18:00 oraz w soboty, od 09:00 do 13:00. Zapraszamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego, pod numerem: 730 023 245 oraz 61 822 66 47.

Proponowany przez nas serwis akumulatorów w Poznaniu to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie komfort związany z posiadaniem pewności, iż samochód działa poprawnie. Może się bowiem okazać, że przez brak wiedzy na temat psującego się akumulatora w pewnym momencie pojazd nie odpali. Co gorsza, takie sytuacje mają miejsce najczęściej zimą. Efektem będzie konieczność nieraz długiego oczekiwania na pomoc, a także zapłata, jeżeli owa pomoc nie zostanie udzielona przez kogoś bliskiego. Uważamy, że lepiej dmuchać na zimne, dlatego serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Nasi specjaliści posiadają odpowiednią wiedzę i umiejętności, by świadczyć przede wszystkim rzetelny i sprawny serwis akumulatorów w Poznaniu. Znajomość branży pozwala nam szybko zaproponować odpowiednie rozwiązanie problemu. Do każdej usługi podchodzimy indywidualnie. Prowadzimy sprzedaż wyłącznie sprawdzonych produktów pewnych marek.