SERWIS AKUMULATORÓW

Uzyskaj pomoc dla swojego samochodu

Serwis akumulatorów - Enerbat


Masz problem z odpalaniem samochodu po dłuższym czasie postoju lub, gdy na dworze jest coraz zimniej?
Nasz serwis akumulatorów ENERBAT w Poznaniu wykonuje bezpłatny przegląd stanu technicznego twojego akumulatora. Jeżeli zajdzie potrzeba wymiany uszkodzonej baterii, pomożemy dopasować Ci odpowiedni akumulator do Twojego pojazdu. W naszej ofercie znajdują się akumulatory takich marek jak VARTA, CENTRA czy BOSCH.

Warto zadbać o stan techniczny swojego akumulatora, zwłaszcza zimą, gdy temperatury spadają poniżej 0°C. Jego pojemność kurczy się i gdy jest mocno wyeksploatowany, jego moc może nie wystarczyć do normalnego użytkowania pojazdu.

Czy mój akumulator jest sprawny?

Nasz serwis sprawdzi najpierw pojemność Twojego akumulatora, jego ogólny stan techniczny oraz prąd ładujący z alternatora. Wykluczymy dzięki temu problemy związane z kończącymi się szczotkami w alternatorze. Częstą przyczyną ciągłego rozładowania akumulatora nie jest jego zły stan techniczny, a zbyt mały prąd ładujący. Nasz serwis zdiagnozuje usterkę oraz posłuży fachową radą dotyczącą dalszego postępowania oraz eksploatacji.

Gdzie znajdę pomoc?

Nasz serwis akumulatorów znajduje się w Poznaniu, przy ul. Kopczyńskiego 2A. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 18:00 oraz w soboty, od 09:00 do 13:00. Zapraszamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego, pod numerem: 730 023 245 oraz 61 822 66 47.