HURTOWNIA AKUMULATORÓW

Korzystna oferta dla Twojej firmy

Hurtownia Akumulatorów - Enerbat


Firma ENERBAT zajmuje się hurtowym obrotem akumulatorów. Jeżeli szukasz solidnego partnera biznesowego i jesteś zainteresowany współpracą, mamy dla Ciebie indywidualnie dopasowaną ofertę handlową. O akumulatorach wiemy naprawdę wszystko. Wiele lat istnienia na rynku motoryzacji zapewnia nam pełne i kompleksowe wsparcie wraz z bardzo atrakcyjnymi cenami na poszczególne produkty.

Nie ma znaczenia, czy prowadzisz mały warsztat samochodowy, czy duży serwis zajmujący się kompleksową naprawą samochodów. Firma ENERBAT dołoży wszelkich starań, aby skierowana do Ciebie oferta spełnia wszelkie oczekiwania.

Hurtowa sprzedaż akumulatorów dla Twojej firmy

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią. Dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb i zapewnimy pełne wsparcie podczas współpracy. W naszej ofercie znajdują min. akumulatory takich marek jak VARTA, BOSCH czy CENTRA.

Kontakt z nami

Nasza hurtownia akumulatorów znajduje się w Poznaniu, przy ul. Kopczyńskiego 2A. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 18:00 oraz w soboty, od 09:00 do 13:00. Zapraszamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego, pod numerem: 730 023 245 oraz 61 822 66 47.