HURTOWNIA AKUMULATORÓW

Korzystna oferta dla Twojej firmy

Hurtownia akumulatorów Poznań | enerbat.eu

Hurtownia akumulatorów Poznań

 

Firma ENERBAT zajmuje się hurtowym obrotem akumulatorów. Jeżeli szukasz solidnego partnera biznesowego i jesteś zainteresowany współpracą, mamy dla Ciebie indywidualnie dopasowaną ofertę handlową. O akumulatorach wiemy naprawdę wszystko. Wiele lat istnienia na rynku motoryzacji zapewnia nam pełne i kompleksowe wsparcie wraz z bardzo atrakcyjnymi cenami na poszczególne produkty.

Nie ma znaczenia, czy prowadzisz mały warsztat samochodowy, czy duży serwis zajmujący się kompleksową naprawą samochodów. Firma ENERBAT dołoży wszelkich starań, aby skierowana do Ciebie oferta spełnia wszelkie oczekiwania.

 

Hurtowa sprzedaż akumulatorów dla Twojej firmy – Hurtownia Akumulatorów Poznań

 

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią akumulatorów w Poznaniu. Dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb i zapewnimy pełne wsparcie podczas współpracy. W ofercie naszej hurtowni akumulatorów znajdują min. akumulatory takich marek jak VARTA, BOSCH czy CENTRA.

 

Kontakt z nami – Hurtownia Akumulatorów Poznań

 

Nasza hurtownia akumulatorów znajduje się w Poznaniu, przy ul. Kopczyńskiego 2A. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 18:00 oraz w soboty, od 09:00 do 13:00. Zapraszamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego, pod numerem: 730 023 245 oraz 61 822 66 47.

 

Mimo że nasza siedziba mieści się w Poznaniu, to hurtownia akumulatorów ENERBAT proponuje także sprzedaż wysyłkową. Dzięki temu niezależnie od swojej lokalizacji będziesz mieć dostęp do najwyższej jakości produktów w atrakcyjnej cenie. W każdym przypadku jesteśmy otwarci na współpracę i do każdej osoby podchodzimy indywidualnie. Przez to kontrahenci naszej hurtowni akumulatorów (Poznań) mogą mieć pewność, że oferta będzie idealnie dopasowana do ich potrzeb, nawet tych najbardziej wymagających. Zamówienia realizujemy jak najszybciej, dlatego także Twoi klienci nie będą musieli długo czekać na wymianę akumulatora. Nie bez powodu działamy na rynku ponad 20 lat i nieprzerwanie się rozwijamy. Zaufało nam już wiele osób i stale współpracujemy z licznymi przedsiębiorstwami. Postaw na pewne produkty i ciesz się atrakcyjnymi cenami – wybierz hurtownię akumulatorów Poznań ENERBAT! Zapewniamy, że współpraca z nami na pewno będzie owocna i oparta na przyjacielskich, acz profesjonalnych relacjach.