PROSTOWNIKI DO AKUMULATORÓW

Zapytaj eksperta, zanim kupisz

Prostowniki do akumulatorów Poznań | enerbat.eu

Prostowniki Poznań

 

W ofercie ENERBAT Akumulatory Poznań znajdziecie Państwo również wszelkie prostowniki do akumulatorów. Nasza obsługa pomoże dobrać prostownik do akumulatora znajdującego się aktualnie w Państwa samochodzie. Warto powierzyć wybór ekspertom, gdyż niewłaściwie dobranie prostownika do akumulatora (Poznań) może negatywnie wpłynąć na jego działanie lub całkowicie uszkodzić baterię.

Oferowane przez nas prostowniki (Poznań) to urządzenia służące do naładowania akumulatora. Sprawdzają się szczególnie w przypadku starszych pojazdów, które zimą mają problemy z rozruchem. Jednocześnie jest to propozycja odpowiednia dla osób, które chcą być przygotowane na każdą sytuację, nawet jeżeli ich akumulator obecnie jest w dobrym stanie. Prostowniki (Poznań) szczególnie często przydają się zimą, kiedy przez niskie temperatury pojemność baterii się kurczy. Zapraszamy do naszej siedziby w Poznaniu!

 

Prostowniki z rozruchem – Prostowniki Poznań

 

ENERBAT również posiada w swojej ofercie prostowniki (Poznań) umożliwiające rozruch pojazdu, którego akumulator uległ prawie całkowitemu rozładowaniu. Jest to bardzo wygodne, gdyż nie wymaga kilkugodzinnego ładowania akumulatora i pozwala prawie natychmiastowo uruchomić pojazd.

 

Prostowniki Poznań – Kontakt z nami

 

Nasza hurtownia akumulatorów, w której znajdą Państwo, między innymi prostowniki, znajduje się w Poznaniu, przy ul. Kopczyńskiego 2A. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 18:00 oraz w soboty, od 09:00 do 13:00. Zapraszamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego, pod numerem: 730 023 245 oraz 61 822 66 47.

Oferowane przez nas prostowniki z Poznania to urządzenia służące do naładowania akumulatora. Prostowniki (Poznań) sprawdzają się szczególnie w przypadku starszych pojazdów, które zimą mają problemy z rozruchem. Jednocześnie jest to propozycja odpowiednia dla osób, które chcą być przygotowane na każdą sytuację, nawet jeżeli ich akumulator obecnie jest w dobrym stanie. Prostowniki do akumulatorów Poznań szczególnie często przydają się zimą, kiedy przez niskie temperatury pojemność baterii się kurczy. Zapraszamy do naszej siedziby w Poznaniu!