WYMIANA AKUMULATORÓW

Serwis akumulatorów w Poznaniu

Wymiana akumulatorów Poznań | enerbat.eu

Firma ENERBAT zajmuje się serwisem i dystrybucją akumulatorów w Poznaniu. Pomożemy dopasować najlepszy akumulator do Twojego samochodu, a także zdiagnozować wszelkie usterki i wymienić akumulator jeśli wystąpi taka konieczność. Nasza diagnostyka pozwoli znaleźć usterki związane z akumulatorem lub samym alternatorem. W wielu przypadkach za notorycznie rozładowany akumulator odpowiedzialny jest alternator, który może wymagać regeneracji jak również zużyte klemy lub ich zbyt luźne mocowanie.

 

Wymiana akumulatorów – Poznań

 

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wymiany akumulatorów w Poznaniu. Działając od wielu lat na rynku o akumulatorach wiemy wszystko. Zapewnimy pełny serwis akumulatora dla Twojego samochodu – od diagnozy po wymianę. W naszym sklepie dostępne są min. akumulatory marki BOSCH, VARTA czy CENTRA.

Oferowana przez nas wymiana akumulatorów Poznań zawsze dotyczy usług najwyższej jakości. Nasz zespół składa się z profesjonalistów, którzy ze względu na swoją znajomość branży w szybkim tempie pomogą z Twoim kłopotem. Nie bez powodu klienci ufają nam już od przeszło dwóch dekad! ENERBAT szybko się rozwija, ponieważ zawsze dbamy o pełną rzetelność naszych działań. W wielu przypadkach klient sam nie wie, w jakim stanie jest jego akumulator, dlatego szczególnie zapraszamy do skorzystania z oferty. Pozwoli to ustrzec się przed ewentualnym problemem z uruchomieniem pojazdu. Wiemy, że oczekiwanie na odbiór samochodu jest kłopotem dla wielu osób korzystających z pojazdów każdego dnia. Proponowana przez ENERBAT wymiana akumulatorów w Poznaniu odbywa się więc nie tylko profesjonalnie, ale też możliwie jak najszybciej, dlatego Twój samochód będzie sprawny po krótkim czasie. Poza najwyższą jakością usług proponujemy także konkurencyjne ceny.

 

Kontakt z nami – wymiana akumulatorów Poznań

 

Nasz serwis akumulatorów znajduje się w Poznaniu, przy ul. Kopczyńskiego 2A. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 18:00 oraz w soboty, od 09:00 do 13:00. Zapraszamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego, pod numerem: 730 023 245 oraz 61 822 66 47.